На Уманщині відзначили Міжнародний день дитячої книги

0
462

2 квітня, у день народження казкаря Ганса Крістіана Андерсена, за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги у всьому світі святкують Міжнародний день дитячої книги. З цієї нагоди в Уманській центральній районній бібліотеці та сільських бібліотеках Уманщини пройшли святкові заходи.

Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації.

У Міжнародний день дитячої книги в Уманській районній бібліотеці організували книжкову виставку-інсталяцію «Скарбничка, повна мрій» та провели літературний трамвайчик «Книжок країна чарівна чекає нас у гості».

З нагоди свята у сільських бібліотеках Уманського району також пройшла низка заходів. Зокрема, гра-подорож «У кожній казці своя таємниця», голосні читання «Гарна книжечко, засяй, дітям казку почитай», літературні мандрівки «На годину до великого казкаря», літературний турнір «Чи знаєте ви казки Андерсена?» та літературні години «Книга для дитини, як сонце у житті».

Крім того, юним читачам розповіли про історію створення книги та про цікаві факти з життя видатного казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

«Відзначення Міжнародного дня дитячої книги є наочним показником того, що книга, створена для дитини, має великий вплив на формування духовності та інтелекту нових поколінь Землі», ― зазначили в Уманській центральній районній бібліотеці.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я