На Уманщині визначили кращу жіночу волейбольну команду

0
280

28 вересня у спортзалі Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка відбувся фінальний тур Чемпіонату Уманського району з волейболу серед жіночих команд 2019 року. За перемогу змагалися волейболістки села Родниківка, села Собківка та села Іванівка.

Про це повідомили у відділі освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації.

За підсумками турніру третє місце посіла команда села Собківка. Волейболістки села Родниківка зайняли друге місце. Новим чемпіоном Уманського району з волейболу серед жіночих команд у 2019 році стала команда села Іванівка.

Гравці отримали грамоти, цінні подарунки та солодощі. Кубок переможцям Чемпіонату вручив начальник відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА Борис Бондар та заступник голови Уманської райради Петро Бабкін.

Також команди привітав голова Родниківської сільської ради Руслан Яремчук, який вручив спортсменкам солодкі подарунки.