На Уманщині визначили село з найсильнішими волейболістами

0
2

В Уманському районі завершується регіональний чемпіонат з волейболу серед чоловічих команд. Змагання проходять у три етапи. За результатами ігор вже можна назвати переможця. Найсильнішою волейбольною командою Уманщини стала команда з села Кочубіївка. Друге місце посіла збірна села Іванівка.

Незабаром відбудеться додаткова гра між збірними сіл Кочубіївка та Паланка, де буде розіграно третє місце. Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації.

Перший етап чемпіонату Уманського району з волейболу проходив 3 березня в спортивних залах Кочубіївської та Родниківської шкіл.

Результати змагань І туру:

Другий етап районного чемпіонату з волейболу проходив 8 березня у селах Родниківка та Кочубіївка. За перемогу боролися команди сіл Іванівка, Городецьке, Кочубіївка, Собківка та Паланка. Волейболісти сіл Родниківка та Доброводи не з’явилися на змагання. Вказаним командам було зараховано технічну поразку.

• Результати ІІ туру:
  • Іванівка ― Городецьке 0:2; Іванівка ― Кочубіївка-1 1:2.
  • Кочубіївка-2 ― Паланка 0:2, Собківка ― Паланка 0:2.

10 березня відбувся третій етап чемпіонату. Цього разу команда Родниківки приймала команди Іванівки, Собківки та Кочубіївки-2.

Результати ІІІ туру:

• Родниківка ― Собківка 2:0; Іванівка ― Кочубіївка-2 0:2;
  • Родниківка ― Кочубіївка-2 0:2; Іванівка ― Собківка 2:0.

За результатами трьох турів було визначено переможця. Здобувши 20 очок, чемпіоном Уманського району з волейболу стала команда Кочубіївка-1. Друге місце з результатом 13 очок посіла команда Іванівки.

Команди сіл Кочубіївка-2 та Паланка здобули по 12 очок. Вони розіграють третє місце на додатковому етапі, під час якого буде підбито підсумки та нагороджено переможців.

«Чемпіонат району з волейболу проводиться з метою популяризації виду спорту серед населення, залучення підростаючого покоління до регулярних занять волейболом, визначення чемпіона та призерів чемпіонату району», ― зазначили в Уманській районній державній адміністрації.