На Уманщині оголосили боротьбу зі шкільним булінгом

0
87

З 16 по 20 вересня в закладах освіти Уманського району проходив тиждень протидії булінгу «СТОП БУЛІНГ». Зокрема, просвітницькі заходи було проведено в Доброводівському НВК, Дмитрушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Полянецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Про це повідомили у відділі освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації.

На Уманщині оголосили боротьбу зі шкільним булінгом

У Доброводівському НВК впродовж тижня відбувалися просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за цькування.

Учням розповіли про види булінгу та міри покарання за нього, а також навчили відрізняти булінг від звичайного конфлікту.

На Уманщині оголосили боротьбу зі шкільним булінгом

У Дмитрушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів учні 5-8 класів взяли участь в анкетуванні «Булінг в учнівському середовищі». З учнями початкових класів було проведено годину спілкування «Вчимося жити добрими людьми», а з учнями середніх класів ― інформаційну годину «Кібербулінг та засоби його подолання».

Також діти переглянули низку відеороликів: «Насильство в школі: міф чи реальність», «Види булінгу», «Булінг очима дітей», «До чого призводить цькування».

На Уманщині оголосили боротьбу зі шкільним булінгом

З учнями 7-9 класу Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено тренінгове заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі».

Під час тренінгу школярів знайомили з поняттям, формами та структурою булінгу. Також у дітей виховували почуття емпатії та переживання до жертв насильства.

Крім того, школярі розвивали вміння шукати вихід зі складних ситуацій, формували навички відповідальної та безпечної поведінки.

На Уманщині оголосили боротьбу зі шкільним булінгом

У Полянецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів з учнями було проведено низку бесід про ознаки, форми, види булінгу та відповідальність за його вчинення.

Також школярам допомогли підготувати буклети «Зупинимо булінг разом». Після цього з дітьми провели годину спілкування «Стоп булінг» та показали їм відеоролик «Булінг ― це…».

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я