На Уманщину суне справжня метеорологічна зима

0
138

У другій половині поточного тижня погода на Уманщині різко зміниться. Ввечері 21 листопада, майже на тиждень раніше звичайних строків, у регіон прийде холодне повітря з північних морів. До кінця місяця вночі очікується 3-8º морозу, вдень ― близько 0º.

Про це повідомили у Черкаському обласному гідрометцентрі.

Наприкінці листопада на річках Уманщини поступово з’являтимуться перші льодові явища. За прогнозами синоптиків, на значні опади жителям регіону розраховувати не варто.

Наразі на Уманщині все ще досить тепло та сухо. Температурний фон на 5-6º вище норми. Більш тепле повітря, що надходить із південними вітрами, сприяє утворенню туманів, особливо після заходу сонця. Температура вночі становить -1º…+4º, вдень +4…+9º.

Довідково.

Початком зими вважається дата переходу середньодобової температури через 0º в бік зниження. На Черкащині, зазвичай, цей перехід відбувається не одразу. Заморозки частішають починаючи з другої декади листопада, поки остаточно не встановиться зимовий режим погоди. Відбувається це, в середньому, 29 листопада. Саме цю дату і вважають на Черкащині початком зими.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я