На Уманську центральну районну лікарню передано життєво важливі ліки

0
349

Уманська центральна районна лікарня тривалий час потребувала життєво важливого препарату «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл.

Тому на прохання керівництва медзакладу на лікарню було передано цей вартісний медпрепарат у кількості 250 штук. Він потрібен для лікування пацієнтів з опіками, травмами, пораненнями, важкими недугами.

На Уманську центральну районну лікарню передано життєво важливі ліки

Про це на своїй сторінці Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко, який завжди допомагає лікарням Черкащини засобами захисту, ліками, медичним інвентарем та іншим необхідним обладнанням.

На прохання керівництва Уманської центральної районної лікарні медзаклад забезпечено життєво важливим препаратом…

Опубліковано Яценко Антон Четвер, 14 травня 2020 р.

Парламентар повідомив, що це питання йому вдалось вирішити у рамках спільної роботи з Благодійним фондом «Сучасне село та місто» та керівником громадської приймальні у місті Умань Іриною Плетньовою.

На Уманську центральну районну лікарню передано життєво важливі ліки

«Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл буде використовуватись у травматологічному, реанімаційному та хірургічному відділеннях.

За рецептом лікаря пацієнти зможуть його отримати безкоштовно.

Антон Яценко зазначив, що буде і надалі працювати в інтересах людей.

Нагадаємо, за підтримки народного депутата життєво важливим медпрепаратом «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл було забезпечено Уманську міську лікарню, Черкаський обласний онкологічний диспансер, Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я