На відділення нейрохірургії Черкаської обласної лікарні передано необхідний інвентар

0
233

Народний депутат України Антон Яценко продовжує системно працювати над вирішенням проблем у сфері медицини і звітувати про свою діяльність.

Цього разу відділення нейрохірургії Черкаської обласної лікарні отримало:

➡6 сучасних багатофункціональних ліжок,

➡6 матраців,

➡6 приліжкових тумб.

Черкаська обласна лікарня отримала багатофункціональні ліжка та інший необхідний інвентар

Про це парламентар написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Черкаську обласну лікарню забезпечено багатофункціональними ліжками, матрацами, тумбами

Продовжую системно працювати над вирішенням проблем у сфері медицини.Цього разу відділення нейрохірургії Черкаської обласної лікарні отримало:➡6 сучасних багатофункціональних ліжок, ➡6 матраців, ➡6 приліжкових тумб.Це питання мені вдалось вирішити в рамках співпраці з Благодійним фондом «Сучасне село та місто» та керівником моєї громадської приймальні у місті Умань, депутатом Уманської міськради, кандидатом на посаду голови Уманської міської ОТГ від партії "За майбутнє" Іриною Плетньовою і мером Черкас Анатолієм Бондаренком.Такі ліжка дають змогу лікарям автоматично змінювати положення тіла пацієнта та створюють комфортні умови для перебування у лікарні. Вони особливо необхідні важкохворим та післяопераційним пацієнтам.Зазначу, що за весь період моєї депутатської діяльності на лікарні в містах Умань, Христинівка та Монастирище було передано:➡276 багатофункціональних ліжок, ➡326 матраців до ліжок,➡138 приліжкових тумб. Зокрема, навесні Уманська міська лікарня отримала:➡29 багатофункціональних ліжок, ➡31 матрац до ліжок.А на Уманський пологовий будинок було передано:➡32 багатофункціональних ліжка, ➡37 матраців до ліжок.Але нещодавно, з невідомих причин, мер Умані Олександр Цебрій ЗАБОРОНИВ Уманській міській лікарні та Уманському пологовому будинку отримувати нову партію допомоги із 37-ми ліжок, 31-го матрацу та 37-ми тумб. Вважаю, що заборона мера Цебрія приймати допомогу, яка направлена на покращення умов лікування важкохворих та післяопераційних пацієнтів – цинічний і аморальний вчинок! Адже поки мер принципово забороняє приймати допомогу від мене, важкохворі змушені мучитись на старих ліжках.Натомість ще одну партію таких ліжок, матраців та тумб погодились прийняти та найближчим часом отримують центральні районні лікарні в містах Жашків, Маньківка, Тальне та Канів.Лише громадський тиск змусить мерію думати про людей! Як народний депутат, завжди відстоюватиму інтереси громадян..#АнтонЯценко #Україна #Черкаси #Черкаськаобласналікарня #допомогалікарні #багатофункціональніліжка #Умань #медицина #лікарня

Опубліковано Яценко Антон Четвер, 27 серпня 2020 р.

Як повідомив народний обранець, це питання це вдалось йому вирішити в рамках співпраці з Благодійним фондом «Сучасне село та місто» та керівником його громадської приймальні у місті Умань, депутатом Уманської міськради, кандидатом на посаду голови Уманської міської ОТГ від партії “За майбутнє” Іриною Плетньовою і мером Черкас Анатолієм Бондаренком.

Такі ліжка дають змогу лікарям автоматично змінювати положення тіла пацієнта та створюють комфортні умови для перебування у лікарні. Вони особливо необхідні важкохворим та післяопераційним пацієнтам.

Нагадаємо, за весь період депутатської діяльності Антона Яценка на лікарні в містах Умань, Христинівка та Монастирище було передано:

➡276 багатофункціональних ліжок,

➡326 матраців до ліжок,

➡138 приліжкових тумб.

Зокрема, навесні Уманська міська лікарня отримала:

➡29 багатофункціональних ліжок,

➡31 матрац до ліжок.

А на Уманський пологовий будинок було передано:

➡32 багатофункціональних ліжка,

➡37 матраців до ліжок.

Але нещодавно, з невідомих причин, мер Умані Олександр Цебрій ЗАБОРОНИВ Уманській міській лікарні та Уманському пологовому будинку отримувати нову партію допомоги із 37-ми ліжок, 31-го матрацу та 37-ми тумб.

“Вважаю, що заборона мера Цебрія приймати допомогу, яка направлена на покращення умов лікування важкохворих та післяопераційних пацієнтів – цинічний і аморальний вчинок!” – прокоментував законотворець.

Адже поки мер принципово забороняє приймати допомогу від Антона Яценка, важкохворі змушені мучитись на старих ліжках.

Натомість ще одну партію таких ліжок, матраців та тумб погодились прийняти та найближчим часом отримують центральні районні лікарні в містах Жашків, Маньківка, Тальне та Канів.

Парламентар додав, що лише громадський тиск змусить мерію думати про людей.

Народний депутат пообіцяв завжди відстоювати інтереси громадян.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я