На водному екрані фонтанів «Перлина кохання» показали тематичні відеоролики до Дня Перемоги

0
21

9 травня в Умані пройшла низка загальноміських заходів до Дня Перемоги. Зокрема, марш ветеранів, мітинг-реквієм біля обеліска Слави та два святкових концерти. На завершення вечора відбувся показ тематичних відеороликів та світломузичних шоу на водному екрані комплексу фонтанів «Перлина кохання».

Хоча цього року День Перемоги припав на середину тижня, у сквері Тараса Шевченка на набережній Осташівського ставу зібралося багато туристів. Частина гостей міста приїхала подивитися світломузичні шоу на водному екрані фонтанів на запрошення уманчан, яких теж прийшло чимало.

Дійство розпочалося з показу тематичних відеороликів про День Перемоги та подвиги ветеранів, які захищали Батьківщину.

Варто зазначити, що ініціатором будівництва комплексу фонтанів «Перлина кохання» є народний депутат України Антон Яценко

«Дуже важливо, щоб молодь пам’ятала про внесок українських ветеранів у перемогу в цій війні. Такі відеоролики доносять до юнаків та дівчат справжню вагу подвигів їх предків. Адже сьогодні тільки ветерани можуть розповісти про ту війну. І ці дні не повинні стертися у нас з пам’яті», ― зазначила уманчанка Олена.

«9 травня змушує нас знову замислюватися про мирне майбутнє прийдешніх поколінь. Потрібно нагадувати людям, особливо молодим, про внесок наших дідів та прадідів у Велику Перемогу. Таке не можна забувати», ― прокоментував турист з Києва Віталій.

«Відеоролики про День Перемоги, які показали сьогодні, створили неймовірну атмосферу. Вони нагадали присутнім, що 9 травня ― це урочиста дата, але водночас і сумний день пам’яті за людьми, яким вдалося подарувати нам мирне небо над головою», ― зазначила туристка з Запоріжжя Ольга Валеріївна.

Окрім тематичних відеороликів до Дня Перемоги на водному екрані фонтанів «Перлина кохання» показали нове світломузичне шоу «Крапля» та шоу «Чотири стихії».

Нагадаємо, що у цьому сезоні на водному екрані комплексу фонтанів «Перлина кохання» транслюється чотири світломузичних шоу: «Крапля», «Перлина кохання», «Чотири стихії» та «Лампа Алладіна».

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я