Вибори до ОТГ на Уманщині з шаленим відривом виграли представники БПП

0
2038

23 грудня на Уманщині відбулися перші вибори до Ладижинської та Дмитрушківської об’єднаних територіальних громад. За попередніми підрахунками, головами ОТГ стали представники Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

«З шаленим відривом у понад 80% голосів головою Ладижинської ОТГ обрано Цоколенка Сергія Васильовича, нинішнього сільського голову села Ладижинка. Головою Дмитрушківської ОТГ із результатом 49,6% обрано Шевчук Тетяну Борисівну, яка є очільницею села Собківка», ― зазначається на сторінці Уманської районної державної адміністрації у Facebook.

За попередніми даними, «БПП “Солідарність”» отримує 31% депутатських мандатів Ладижинської ОТГ та 15,4% Дмитрушківської ОТГ.

За словами голови Уманської РДА Євгенія Данченка, партія «БПП «Солідарність» перемагає на виборах в ОТГ починаючи ще з першої кампанії.

«Це означає, що виборці дедалі активніше підтримують реформу децентралізації влади, яку ініціював Президент України Петро Порошенко і яка, безумовно, вже довела свою успішність», ― зазначив Євген Данченко.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я