На виконкомі Уманської міської ради видатні уманчани отримали Подяку міського голови

0
749

Чергове засідання виконавчого комітету Уманської міської ради відбулося 12 лютого,  на якому було розглянуто низка питань, інформує сайт Уманської міської ради.

На початку засідання очільник міста Олександр Цебрій повідомив, що ще одному учаснику АТО, мешканцю м. Умань Івану Немцеву на умовах пільгового кредитування за кошти міського бюджету буде придбано житло. З цією метою виконавчим комітетом Уманської міської ради днями перераховано 640 тисяч грн. на рахунок Черкаського регіонального управління ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Також Олександр Володимирович оголосив Подяку міського голови м.Умань:

Богдану Чорномазу кандидату історичних наук, доценту кафедри історії України Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Почесному громадянину м.Умань за вагомий особистий внесок у розвиток міської територіальної громади, активну громадську позицію, багаторічну  плідну працю та з нагоди 70-річчя від дня народження;

–   завідувачу художнього відділу Уманського краєзнавчого музею за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, вагомий внесок в організацію змістовного дозвілля жителів міста, пропаганду українського образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та з нагоди ювілею від дня народження.

На черговому засіданні члени виконкому заслухали звіт про виконання міського бюджету м.Умань за 2017 рік та про заходи щодо активізації роботи у 2018 році з наповнення міського бюджету, ефективного та раціонального використання коштів міського бюджету, передбачених на утримання органів місцевого самоврядування та установ і закладів бюджетної сфери.

На виконкомі Уманської міської ради видатні уманчани отримали Подяку міського голови

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я