На зустрічі міської влади та громади презентували ескіз пам’ятнику загиблим в зоні АТО уманчанам

0
585

В Умані вже стали традиційними зустрічі міської влади з представниками інститутів громадянського суспільства, що мають на меті налагодження конструктивного діалогу та плідної співпраці на благо уманської територіальної громади. Як зазначає міський голова Олександр Цебрій:«Ефективна взаємодія влади та громадянського суспільства є однією з важливих умов розвитку демократії».

29 березня очільник міста Олександр Цебрій провів зустріч з уманськими громадськими активістами. На порядку денному було: презентація ескізного проекту пам’ятного знаку загиблим в зоні АТО уманчанам, що планується встановити на Алеї Героїв.

«Наш святий обов’язок зберігати пам’ять про тих, хто боровся і віддав життя за свободу і незалежність України. Пам’ять про наших Героїв ми увічнюємо в назвах вулиць, встановлюємо меморіальні дошки. Вже створено музей АТО та працюємо над друком книги. Проведена відповідна робота з встановлення пам’ятного знаку, що невдовзі буде на пішохідній частині вул. Небесної сотні», – сказав Олександр Володимирович.

Yes

На зустрічі жваві обговорення викликало питання виконання Правил благоустрою в місті. Керівник Інспекції з благоустрою м. Умань Артур Васалатій надав ґрунтовні роз’яснення учасникам зібрання.

 

«Важливим чинником розбудови міста європейського зразка – це благоустрій його території. І як виглядає рідне місто – не повинно обходити його мешканців. Тому, звертаюсь до керівників різних форм власності, вищих навчальних закладів, підприємців, працівників бюджетної сфери, до всіх уманчан, долучитись до прибирання нашого міста, щоб зробити її чистою і ошатною», – закликав міський голова.

Представники громадськості схвально відгукнулись на позицію очільника міста щодо визначення КП «Уманська міська лікарня» основним закладом Західного госпітального округу – багатопрофільною лікарнею інтенсивного лікування другого рівня, та покращення матеріально-технічного стану закладів охорони здоров’я міста, зокрема встановлення ангіографа в міській лікарні.

На завершення Олександр Цебрій зазначив, що всі пропозиції, побажання, критичні зауваження представників громадськості будуть враховані, та подякував присутнім за роботу.

Yes

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я