Набережна Осташівки: що побудують та коли завершаться будівельні роботи?

0
2132

Коли буде  побудовано набережну Осташівки та реконструйовано головну площу міста? – чи не щодня з уст уманчан лунають подібні запитання.

Згідно данних, розміщених на електронному майданчику для тендерів Prozorro, Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради працює над розвитком і облаштуванням нового туристичного об’єкта – Набережної Осташівського ставу. У зв’язку з цим до кінця 2019 року планується провести капітальний ремонт прибережної території Осташівського ставу.

Задля запобігання корупції та розкрадання цільових коштів, закупівля будівельно-ремонтних робіт здійснюється шляхом проведення відкритих торгів в електронній системі Prozorro відповідно до Закону України «Про державні закупівлі». Як стало відомо з оголошення очікувана вартість проведення робіт становить понад 20 млн гривень.

Набережна, що підлягає капітальному ремонту, відноситься до прибережної частини Осташівського ставу, який знаходиться на південному заході від центру міста.

Капітальним ремонтом передбачено:
– створення оглядових майданчиків та благоустрій існуючих схилів, збільшення площі для розміщення більшої кількості глядачів на вже працюючому комплексі фонтанів;
– насичення території водно-спортивними та комерційними привабливими об’єктами;
– зонування території для виділення окремих зон для спорту і відпочинку;
– розвиток прибережної території, створення набережної;
– впорядкування і посадка зелених насаджень, газонів, квітників.
– пристрій зони відпочинку з лавками, забезпечення спуску до води;
– створення комплексу обслуговування рекреаційних спортивних установ;
– розвиток велосипедної інфраструктури;
– будівництво громадського туалету.

Берегоукріплення набережній виконується з габіонів, уздовж яких влаштована доріжка з гран відсіву для пішоходів шириною 1,2 м і укріплена з двох сторін камінням. Окремими ступенями до ставка і влаштованим пірсом задовольняються потреби дитячої спортивної школи для занять з веслування. Крім цього, передбачається створення нової мережі освітлення та озеленення.

До участі в торгах запрошуються фізичні та юридичні особи, які мають необхідну матеріально-технічну базу та працівників відповідної кваліфікації. Вони повинні подати тендерні пропозиції, оформлені згідно з вимогами чинного законодавства, до 30 липня 2018 року, так як на цю дату заплановано проведення електронних торгів в системі Prozorro

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я