Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова забезпечено необхідним медичним препаратом для лікування важкохворих

0
232

Народний депутат України Антон Яценко продовжує допомагати медзакладам.

На своїй сторінці Facebook він повідомив, що отримав звернення від Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України з проханням допомогти забезпечити установу медичним препаратом «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл.

Продовжую допомагати медзакладам.Отримав звернення від Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О….

Опубліковано Яценко Антон Четвер, 7 травня 2020 р.

Він необхідний для лікування хворих з гіпоальбумінемією (низьким рівнем альбуміну в крові). 

Парламентар разом з Благодійним фондом «Сучасне село та місто» відгукнулись на проблему та знайшли можливість її вирішити. 

Тому днями на Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова було передано 250 флаконів медичного препарату «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл.

На своїй сторінці Facebook колектив Національного Інституту хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова висловив подяку народному депутату.

Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова забезпечено необхідним медичним препаратом для лікування важкохворих

Тепер важкохворі пацієнти зможуть отримати ці дороговартісні ліки безкоштовно, лише за призначенням лікаря.

Але, звичайно, дай, Боже, щоб всі були здорові і нікому не довелось ними лікуватись.

Законотворець подякував за співпрацю Благодійному фонду «Сучасне село та місто» та закликав усіх долучатись до цієї справи!

Також він пообіцяв і надалі турбуватись про здоров’я людей.

Нагадаємо, раніше за підтримки Антона Яценка медпрепаратом «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл було забезпечено Черкаський обласний онкологічний диспансер.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я