Національний інститут раку отримав життєво необхідний медичний препарат для лікування важкохворих

0
427

Національний інститут раку довгий час потребував додаткового забезпечення медичним препаратом «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін».
Оскільки зараз на лікуванні перебуває багато хворих, які потребують інтенсивного лікування.
Тому адміністрація медичного закладу звернулась за допомогою до народного депутата України Антона Яценка та Благодійного фонду «Сучасне село та місто».

Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Національний інститут раку отримав життєво необхідний медичний препарат (1)

Національний інститут раку довгий час потребував додаткового забезпечення медичним препаратом «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл.Оскільки зараз на лікуванні перебуває багато хворих, які потребують інтенсивного лікування.Тому нещодавно адміністрація медичного закладу звернулась за допомогою до мене та Благодійного фонду «Сучасне село та місто».Спільно з фондом вирішили це важливе питання.Таким чином Національний інститут раку отримав 750 флаконів доровартісного медичного препарату «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл.Він необхідний для лікування хворих з низьким рівнем альбуміну в крові, при захворюваннях печінки, а також під час проведення складних травматичних операцій на шлунку, підшлунковій залозі.За призначенням лікаря пацієнти зможуть отримати цей медичний препарат безкоштовно.Буду і надалі турбуватись про здоров'я людей..#АнтонЯценко #Україна #Національний_інститут_раку #допомога #медичний_препарат

Опубліковано Яценко Антон Пʼятниця, 29 травня 2020 р.


Народний обранець спільно із Благодійним фондом «Сучасне село та місто» відреагували на звернення і вирішили це питання.
Таким чином Національний існститут раку отримав 750 флаконів доровартісного медичного препарату «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл.

Він необхідний для лікування хворих з низьким рівнем альбуміну в крові, при захворюваннях печінки, а також під час проведення складних травматичних операцій на шлунку, підшлунковій залозі.
За призначенням лікаря пацієнти зможуть отримати цей медичний препарат безкоштовно.

Антон Яценко запевнив, що й далі буде турбуватись про здоров’я людей.
Нагадаємо, нещодавно за підтримки Антона Яценка та Благодійного фонду «Сучасне село та місто» медичним препаратом «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл було забезпечено Черкаський обласний онкологічний диспансер, Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України, Уманську міську лікарню, Уманську центральну районну лікарню, Христинівську центральну районну лікарню, Тернопільську університетську лікарню та Київський міський пологовий будинок №3.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я