Нагальні питання: до Родниківки, Танського та Косенівки завітала Оксана Супрунець

0
854

Днями голова районної ради Оксана Супрунець побувала з робочим візитом у селах Косенівка, Танське та Родниківка.

Першим пунктом відвідування стало село Косенівка, де відбулася зустріч Оксани Анатоліївни з активом сільської ради та колективом школи. В рамках зустрічі обговорено питання соціально-економічного розвитку населеного пункту та надання субвенції на розвиток освіти, культури, медицини. Сьогодні в Косенівському НВК частково потребують заміни вікна та дах над спортзалом.

З метою вирішення нагальних питань цього населеного пункту було проаналізовано стан наповнення бюджету сільської ради.

Цього ж дня Оксани Анатоліївна зустрілася з сільським головою села Родниківка Русланом Яремчуком та директором Родниківської загальноосвітньої школи Олександрою Слупіцькою. В рамках зустрічі основна увага була звернена на залучення молоді до здорового способу життя.  В цьому напрямку в населеному пункті проводиться активна робота. Завдяки виділеним коштам з районного бюджету та бюджету сільської ради були проведені ремонті роботи підвального приміщення школи та частково закуплено обладнання для тринажерної зали.

Нагальні питання: до Родниківки, Танського та Косенівки завітала Оксана Супрунець

Велика увага звертається на розвиток освіти. Таким чином були виділені значні кошти для наповнення матеріально-технічної бази Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

В селі Танське голова районної ради ознайомилася з проблематикою та перспективами розвитку загальноосвітнього навчального закладу.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я