«Найкращий день року»: в Умані відбудеться День Вуличної музики

0
561

17 травня у місті Умань учетверте проходитиме День Вуличної Музики, який шанувальники цього проекту називають «найкращим днем року». Фестиваль відбуватиметься одночасно ще у понад п’ятдесяти містах України.

Цього року основна локація «Дня вуличної музики» в Умані буде знаходитися в парку імені Івана Черняхівського. Організатори обіцяють музикантам наявність апаратури та звукорежисера. Виступи артистів триватимуть з 9:00 до 12:00.

«Хто не встиг зареєструватись, але має бажання показати свій талант ― приходьте, ми постараємось знайти для Вас можливість це зробити», ― зазначається на сторінці «День вуличної музики. Умань 2019» у Facebook.

Крім того, 17 травня об 11:00 в Софіївці біля Павільйону Флори розпочнеться традиційний концерт естрадного та духового оркестрів музичного училища імені Порфирія Демуцького.

Довідка.

День Вуличної Музики — це найбільший одноденний музичний фестиваль в Україні. Захід не є комерційним і відбувається завдяки внескам доброчинців.

Впродовж одного дня професійні музиканти та аматори, музичні колективи, ансамблі, школи, гурти та оркестри мають можливість виступити на одній з локацій фестивалю. Взяти участь може кожен охочий незалежно від свого рівня підготовки та репертуару.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я