Наркотики по смс: по Умані невідомі розповсюджують повідомлення про продаж наркотичних засобів

0
1499

“Солі, спайси, бохі” – і номер каналу в месенджері Telegram. Біля публічних місць, невідомі залишили свої оголошення про продаж наркотиків, вийнятком не стали школи, університети, коледжі  і навіть дитячі майданчики.

Для розповсюдження використовують  месенджер Telegram. Справа в тому, що це – чи не єдиний такий сервіс, прямого доступу до якого, не мають спецслужби та правоохоронці.

Наркотики по смс: по Умані невідомі розповсюджують повідомлення про продаж наркотичних засобівСхема угоди елементарна: бажаючі придбати заборонені речовини через популярну соціальну мережу  ( назвемо їх умовно «П»- ПОКУПЕЦЬ» зв’язуються з автором цієї ганебної пропозиції ( умовно «А»- «АВТОР») за вказаним в оголошенні ніком в Телеграмі. Тоді «А», дає номер рахунку «П», на який той повинен перерахувати кошти. Після того як кошти будуть на рахунку, «А» залишає замовлення в певному місці, а точну адресу, де знаходиться придбаний товар відправляє «П», через  ту саму соціальну мережу.  Це робиться для максимальної безпеки. Ніхто нікого не знає в обличчя, ніхто нікого не видасть, якщо раптом й потрапить до рук правоохоронців.

Уманчани обурені таким нахабством, адже автори оголошень про незаконні речовини  залишили свої контакти у місцях, де найчастіше бувають саме діти та молодь.

Наркотики по смс: по Умані невідомі розповсюджують повідомлення про продаж наркотичних засобів-Щодня я прохожу коло школи-гімназії та йду в сторону Осташівки, повз агротехнічного та медичного коледжів,  лише за цей незначий проміжок шляху є бачу 3 ідентичних надписи про продаж наркотиків. Чому хоча б власники будівель не зафарбують цю гидоту?- розповів уманчанин,  студент Андрій.

-Сьогодні помітила на лавці дивний підпис. Як думаєте – це наркомани? – зазначила уманчанка Тетяна у соціальній мережі Фейсбук, після того як знайшла оголошення про наркотики на дитячому майданчику.

Так відбувається не тільки в Умані. Жителі інших міст України скаржаться на збільшення онлайн-дилерів. Сприяє цьому розвиток нових технологій, а також анонімність інтернет-користувачів. Тепер клієнту не потрібно особисто шукати розповсюджувачів “зілля”, вийти з ними на зв’язок, договоритися про зустріч. Вистачить лише зайти на зазначений прямо на стіні анонімний канал Telegram  зробити замовлення, заплатити на банківську картку або поповнити рахунок телефону.

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я