Навчальні програми для студентів: досвід уманської студентки

0
812

Студентка 3 курсу факультету професійної та технологічної освіти УДПУ Олена Почапська за програмою Erasmus+ за спеціальністю «Інформатика» успішно навчається зараз у Вищій Державній школі імені Іполита Цегельського в місті Гнєзно.

На заняттях вивчаються такі предмети як: «Основи управління»; «Інформатизація підприємств»; «Дизайн веб-додатків»; «Безпека інформаційних систем»; «Вбудовані системи»; «Візуальне програмування».

Студентка разом із такими ж молодими людьми, які обрали навчання за програмою Erasmus+ розширює свої пізнання в сучасно-обладнаних комп’ютерних лабораторіях і спеціалізованих лабораторіях з таких тем: методи програмування, комп’ютерні мережі, мережева безпека, мікроконтролери, електроніка і метрологія, цифрова техніка, вбудовані системи і мобільні пристрої.

У сучасних лабораторіях університету в Гнєзно юнаки та дівчата отримують не тільки знання, але і практичні навички. Студенти мають можливість проходження практики, стажування, а також реалізації теми дипломної роботи в компаніях по всій країні і навіть за кордоном. Університет організовує для них екскурсії, наукові заходи на виробничих підприємствах.

Випускники спеціальності «Інформатика» мають кваліфікацію, необхідну для прийняття творчої інженерної діяльності в сфері інформаційних систем на стадії як їх проектування, так і експлуатації. Ґрунтовна підготовка сприяє відмінному знанню інженерних предметів, що полегшує експлуатацію інформаційних систем, як в області апаратного, так і програмного забезпечення. Отож, навчання за кордоном – це великий шанс стати успішною людиною, знайти своє місце під сонцем і забезпечити своє майбутнє стабільністю та кар’єрою.

Довідково

Гнєзно — перша столиця Польщі, одне з найстаріших міст в країні, переповнене пам’ятками, в якому історія зустрічається з сучасністю.

Гнєзно має багато туристичних та економічних зв’язків. Жителі “Граду Леха” ведуть активне культурне життя. Протягом року тут проходять численні спортивні та музичні заходи, зокрема: День Гнєзно (на рубежі квітня і травня), Королівська Коронація (липень), Міжнародний Курс Європейського, Курс Лехітов, фестиваль гітарний і джазовий, змагання спідвею. Кожен рік у травні університети Гнєзно організовують студентські свято — ювенал.

Навчальні програми для студентів: досвід уманської студентки

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я