Навчання через практику: вчителі біології переймали досвід науковців ВНЗ

0
1046

Вчителі біології міста тісно співпрацюють з викладачами кафедри біології та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини. Щороку методичний кабінет відділу освіти спільно з науковцями кафедри проводять для вчителів методичні заходи, які сприяють підвищенню якості освітнього процесу на уроках біології, позакласній роботі. Така співпраця продовжується і у 2018/2019 навчальному році, інформує відділ освіти Уманської міської ради.

На базі агробіологічної станції Уманського державного педагогічного університету відбувся науково-практичний семінар учителів біології закладів загальної середньої освіти міста Умані і науково-педагогічних працівників кафедри біології та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини із проблеми «Організація навчальної та науково-дослідної діяльності учнівської та студентської молоді».

1

Теоретичну частину семінару розпочала Небикова Т. А., старший викладач кафедри біології та методики її навчання, вона виступила з доповіддю «Роль навчальної та наукової діяльності у формуванні компетентного випускника». Про значення зоологічних досліджень у науково-дослідній діяльності учнівської та студентської молоді розповіла Мороз Л.М., кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її навчання.

Аспекти природоохоронної діяльності у науково-практичній підготовці майбутнього вчителя біології представила учасникам семінару Люленко С.О., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри біології та методики її навчання.

Методист з навчально- виховної роботи відділу освіти Т.М.Плющ розповіла про організацію дослідницької діяльності учнів у закладах загальної середньої освіти міста Умані.

Цікавою для вчителів біології була практична частина семінару, яку провели Миколайко В.П., декан природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор сільськогосподарських наук, професор та Красноштан І.В., кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її навчання.

1

Педагоги побували на навчально-дослідницьких ділянках, в теплиці агробіологічної станції, де ознайомились з методикою проведення дослідницької роботи в умовах закритого ґрунту.

Учасники семінару окреслили перспективи подальшої співпраці у напрямі проведення спільних наукових досліджень, майстер-класів, лабораторних занять, адаптованих у природу, написання науково-дослідницьких робіт МАН.

Науковці кафедри подарували вчителям біології гербарій флори України і навчальну літературу з орнітології.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я