Небезпечні бурульки: рятувальники просять уманчан бути максимально обережними

0
178

Перепади температури призвели до утворення крижаних бурульок на дахах будинків та виступаючих частинах будівель. Уманські рятувальники попереджують ― падіння снігу або льоду з даху може не лише травмувати, а й призвести до смерті.

В Уманському районному відділі Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій зазначили, що особливо небезпечними є бурульки в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари знаходяться упритул до будинків.

Рятувальники просять уманчан бути особливо обережними під час прогулянок з дітьми у парках міста. З високих дерев можуть раптово зсунутися великі брили снігу з бурульками. Тож перед тим, як проходити під ними, потрібно переконатися, що немає загрози падіння снігу.

Уманчанам також рекомендують під час руху по тротуару звертати увагу на наявність криги та снігу на дахах. По можливості варто рухатися на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд.

«Якщо ви йдете по тротуару і чуєте нагорі підозрілий шум ― не можна зупинятися, піднімати голову і розглядати. Відбігати в сторону теж не можна. Потрібно якнайшвидше притиснутися до стіни, щоб укриттям послужив козирок даху», ― зазначають рятувальники.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я