Неякісні ліки в Умані тепер можна повертати назад в аптеки

0
231

Міністерство охорони здоров’я України роз’яснило можливість повернення ліків до аптек з 1 січня 2019 року. Повернути можна тільки неякісні лікарські засоби та медичні вироби. Для цього необхідно пред’явити чек та підтвердити факт неналежної якості відповідними документами.

За умови дотримання вказаних вимог споживачу повертають сплачені за ліки гроші або замінюють препарат на аналогічний.

Факт неналежної якості лікарських засобів та медичних виробів підтверджується наступними документами:

  • висновок щодо якості лікарських засобів, виданий підпорядкованою лабораторією територіального органу Держлікслужби та/або уповноваженою лабораторією;
  • розпорядження Держлікслужби щодо заборони обігу лікарського засобу.

«Щоби убезпечити себе і не придбати неякісні ліки, запрошуємо перевіряти сайт Держлікслужби та переконатися, що препарати, які ви придбали, не заборонені. Також нагадуємо, що на вимогу покупця аптеки мають надати документи, які підтверджують належну якість продукції, зокрема сертифікат якості виробника», ― зазначається на сайті МОЗ України.

Довідково.

З 1 січня набув чинності Закон України від 23.11.2018 № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів». Він вносить зміни до вимог споживача щодо лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я