Нові санкції Росії проти України: хто з нардепів Черкащини потрапив у санкційний список?

0
411

25 грудня Росія розширила список санкцій проти України більш ніж на 200 пунктів. Тепер до санкційного списку входить 567 осіб та 75 організацій. Під російськими санкціями опинилися 345 з 423 чинних нардепів, тобто 82% народних обранців.

Уряд Російської Федерації пояснив розширення санкційного списку «недружніми діями України стосовно російських громадян та юридичних осіб».

Під санкції потрапили переважно політики, які сприяли запровадженню антиросійських санкцій чи завдають шкоди російським інтересам. У список включили народних депутатів, міністрів, чиновників, а також українських суддів, силовиків, бізнесменів та активістів.

Розміщені в Росії рахунки, цінні папери та майно учасників списку санкцій будуть заблоковані. Також вводиться заборона на перерахування коштів (виведення капіталу) за межі Росії.

До оновленого санкційного списку потрапив народний депутат України Антон Яценко. Парламентар зазначив, що для нього це абсолютно очікувано. Народний обранець підкреслив, що не має жодних бізнесових, майнових чи політичних зв’язків з країною-агресором.

«Завжди дотримуюсь української позиції. Зокрема, на законодавчому, а також міжнародному та регіональному рівнях займаюсь популяризацією української мови, культури, історії та всього українського, постійно допомагаю учасникам АТО. Ці чинники стали причиною включення мене в санкційний список Російської Федерації», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Також під санкції Росії потрапило двоє уродженців Умані: Сергій Ренський та Юлій Мамчур.

Сергій Ренський є генеральним директором фармацевтичної компанії «Технолог» у місті Умань. До оновленого санкційного списку Росії потрапило чимало бізнесменів, які працюють у даній сфері.

Нові санкції Росії проти України: хто з нардепів Черкащини потрапив у санкційний список?

Юлій Мамчур ― військовий льотчик 1-го класу, полковник, командир 204-ї бригади тактичної авіації, народний депутат України.

Нові санкції Росії проти України: хто з нардепів Черкащини потрапив у санкційний список?

Під час російсько-українського конфлікту в Криму 204-та бригада тактичної авіації на чолі з Юлієм Мамчуром самостійно здійснювала оборону військової частини А4515. За особисту мужність та героїзм уманчанин нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я