Окозамилювання від Цебрія, або Чому Виконком Уманської міськради перетворився на організоване злочинне угруповання

0
490

Як ми повідомляли, мер Умані Олександр Цебрій вкрав господарські приміщення міжшкільного-виробничого комбінату та земельної ділянки по вул. Небесної Сотні, 27 для свого родича.

Але згодом Виконком Уманської міської ради на своїй сторінці Facebook заявили, що ця новина фейкова.

На цю публікацію відреагувала Ірина Плетньова, адже саме її виконкомівці звинуватили у поширенні неправдивої інформації про діючого мера Умані Олександра Цебрія.

Тому на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Ірина Плетньова опублікувала офіційне рішення Уманської міської ради № 3.25-78/7 від 22 травня 2020 року «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу за адресою: вул. Небесної Сотні, 27».

Прочитала публікацію Виконкому Уманської міської ради з приводу продажу земельної ділянки міжшкільного…

Опубліковано Іриною Плетньовою Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

Адже 22 травня на сесії Уманської міськради більшість депутатів проголосувала за це ганебне рішення.

«Я проти таких афер, тому і не голосувала!» – повідомила Ірина Плетньова.

Зазначимо, що цим документом передбачено:

– продати Бебешку Сергію Петровичу земельну ділянку несільськогосподарського призначення за адресою: вул. Небесної сотні, 27 площею 0,1105 га (кадастровий номер 7110800000:02:001:0501) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти;

– затвердити ціну продажу земельної ділянки площею 0,1105 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти за адресою:

вул. Небесної сотні, 27 в сумі 340 000,00 (триста сорок тисяч) гривень 00

копійок з врахуванням сплаченого авансового внеску в розмірі 25 910,79

(двадцять п’ять тисяч дев’ятсот десять) гривень 79 копійок.

Нагадаємо, що Бебешко Сергій Петрович є родичем Цебрія.

«Рішення теж фейк??? Напевно у Виконкомі Уманської міськради усіх, хто виступає проти корупційних схем мера Олександра Цебрія, зараховують до фейків?» – прокоментувала Ірина Плетньова.

Судячи з цього, Виконком Уманської міськради перетворився на організоване злочинне угруповання.

Крім цього, вона опублікувала ухвалу Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 15 квітня 2020 року.

Встановлено, що службові особи Уманської міської ради, діючи умисно, з метою одержання неправомірної вигоди для ФОП ОСОБА_1 (Бебешко Сергій Петрович) всупереч інтересам служби та використовуючи службове становище, відчужили на користь вище вказаної особи шляхом викупу майно комунальної власності територіальної громади міста Умані: нежитлову будівлю з цокольним поверхом та недобудованою прибудовою за адресою: АДРЕСА_1 , за 464000 грн. Таким чином, діями службових осіб Уманської міської ради завдано збитків територіальній громаді (державі) на вище вказану суму, що є тяжкими наслідками.

За даним фактом триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42018251100000083 від 18.07.2018 року, на три місяці з дня винесення даної ухвали, тобто до 16 липня 2020 року.

Ірина Плетньова повідомила, що вже готує відповідні заяви до правоохоронних органів по питанню продажу земельної ділянки міжшкільного навчально-виробничого комбінату по вул. Небесної Сотні, 27, щоб надали справедливу оцінку корупційним діям уманської мерії.

Нагадаємо, перший заступник мера Сергій Клочко віджав для своїх родичів 60 соток землі у Царському селі.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я