Олександр Цебрій: Я не думав, що таке може трапитись в нашому місті!

0
1647

15 січня міський голова Олександр Цебрій провів нараду з перевізниками міста щодо  перевезення пільгових категорій. Причина тому – ганебний випадок, що стався напередодні  з матір’ю загиблого на Сході бійця.

Нагадаємо, що 11 січня водій маршруту №11, відмовив жінці у безкоштовному перевезенні, незажаючи на наявний оригінал посвідчення.

Олександр Цебрій зазначив, що в місті проводиться системна робота в напрямку сучасної системи соціального захисту, провідне місце в якій належить турбота про учасників АТО та родини загиблих уманчан на Сході України, тому подібна поведінка водіїв є не припустимою.

Я не думав, що таке може трапитись в нашому місті. Це ганьба. Відтепер розпочнеться моніторинг, якщо буде зафіксовано три порушення, то в такому випадку договір з перевізником продовжуватись не буде.  – акцентував міський голова. 

На зустрічі був присутній також перевізник, в підпорядкуванні якого знаходиться сумнозвісний водій. Він вибачився перед присутніми за дії підлеглого і зазначив, що найближчим часом водій буде покараний.Олександр Цебрій: Я не думав, що таке може трапитись в нашому місті!

Інший перевізник, звернувся з проханням, терміново інформувати за номерами, що вказані в салоні автобусів, якщо з  дії водія є некорректними для ефективного реагування з боку керівництва.

Крім цього громадські активісти зазначили ще ряд прикрих інцедентів, що стались в автобусах міста з родичами загиблих  на Сході.

Олександр Цебрій: Я не думав, що таке може трапитись в нашому місті!

На завершення зустрічі Олександр Цебрій звернувся до всіх уманчан бути небайдужими і відповідно реагувати на такі вчинки. Про них повідомляти у відділ економічного розвитку міської ради за тел. 3-72-78 або особисто міському голові.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я