Ольга Ситник: «Ви маєте щосекунди молитися, щоб Володя був останнім, хто загинув,за наше з вами спокійне життя…»

0
901

Сьогодніі були присутні на сходці с. Шарин, де розглядалося питання перейменування вулиць. Від усього почутого та побаченого мене тіпало. Не можу зрозуміти, як люди можуть бути такі черстві та бездушні.

А справа ось в чому: в цьому селі на вулиці Комуністичній проживав наш ГЕРОЙ, захисник України, який загинув в зоні АТО, Володимир Рижак.Коли постало питання перейменування вулиць, то на сесії чомусь вирішили назвати її Зарєчна.(це одна з версій, так як їх було 6чи 7). Слухати те що робилося на сходці було огидно, як можна обговорювати питання як перейменувати вулицю, якщо в селі сталася ця трагічна подія, то тут не може бути ніяких інших варіантів, крім як назвати вулицю, на якій проживав загиблий в пам”ять про нього його іменем.

Але з цього зробили ціле шоу, яке затягнулося на 2, 5 год. Дійшли до того, що 4 представників села на чолі з демобілізованим Володимиром в неділю проведуть опитування на цій вулиці, аби знати за і проти. В м. Львів іменем Володі названо храм, м. Сміла названо вулицю його іменем, а в рідному селі не удостоївся честі. Коли почала розказувати, що ці люди самі мали бути ініціаторами аби вулицю назвали в його честь, мені сказали “А якщо ще когось уб”ють, то що тоді знову перейменовувати якусь вулицю”.

Людоньки ви маєте щосекунди молитися, щоб Володя був останнім хто загинув,за наше з вами спокійне життя. Як у людини взагалі може бути скільки негативу, злості.СХАМЕНІТЬСЯ, ОПАМ”ЯТАЙТЕСЯ! Прошу у Бога,щоб допоміг цим людям зробити правильний вибір в неділю.Вибач Володю, що ця війна багатьох так нічого і не навчила, і вже мабуть і не навчить.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я