Оновлений звіринець – родзинка дендропарку “Софіївка”

0
656

Звіринець було відновлено в рамках проєкту реконструкції та розбудови дендропарку «Софіївка», який ініціював та реалізував народний депутат України Антон Яценко спільно з керівником його громадської приймальні в місті Умань, депутатом Уманської міської ради Іриною Плетньовою.

Про це парламентар написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Оновлений звіринець в дендропарку Софіївка

#ЗАМАЙБУТНЄРадий, що у 2019-му році спільно з керівником моєї громадської приймальні в місті Умань, депутатом Уманської міської ради Ірина Плетньова вдалось відбудувати звіринець, заснований графом Потоцьким.Понад рік мешканцями історичної частини «Софіївки» є благородні олені, декоративні мунтжаки, граційні лані, для яких створено всі необхідні умови.Далі будеРЕПОСТ!!!..#АнтонЯценко #Україна #Умань #Софіївка #звіринець #реконструкціяісторичноїСофіївки #парк

Опубліковано Яценко Антон Вівторок, 22 вересня 2020 р.

“Радий, що у 2019-му році спільно з керівником моєї громадської приймальні в місті Умань, депутатом Уманської міської ради Іриною Плетньовою вдалось відбудувати звіринець, заснований графом Потоцьким”, – прокоментував народний обранець.

Понад рік мешканцями історичної частини «Софіївки» є благородні олені, декоративні мунтжаки, граційні лані, для яких створено всі необхідні умови.

На території звіринця, яка складає п’ять гектарів, створено всі комфортні умови для тварин: облагороджено та оснащено усім необхідним, зокрема сучасними і зручними годівницями та поїлками.

А для зручності відвідувачів парку було облаштовано оглядовий майданчик.

Годувати тварин у звіринці заборонено!!!

Адже це шкодитиме їхньому здоров’ю.

Для годівлі тварин призначений спеціальний корм.

Нагадаємо, 27 квітня було відкрито оновлену історичну частину дендропарку “Софіївка”. Ініціатором реконструкції є народний депутат України Антон Яценко.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я