Оновлення історичної частини дендропарку «Софіївка» стало відомим на всю Україну

0
573

27 квітня відбулося грандіозне відкриття оновленої історичної частини дендропарку «Софіївка». Знакова подія для України та світу привернула увагу кореспондентів всеукраїнського сайту новин «А ТИ ЗНАВ?». Журналісти відвідали дендропарк у день відкриття та розповіли, що саме змінилося в оновленій «Софіївці».

Відеосюжет про відкриття оновленої історичної частини «Софіївки», знятий сайтом новин «А ТИ ЗНАВ?», вже переглянуло майже один мільйон користувачів Facebook. Водночас, відеоролик на цю ж тематику, опублікований на сторінці народного депутата України Антона Яценка у Facebook, набрав понад один мільйон переглядів.

Отже, відтепер в оновленому дендропарку «Софіївка»:

  • гості мають змогу милуватися багатоярусним світлодинамічним прогулянковим комплексом водоспадів «Тризуб Посейдона», що приваблює містичною атмосферою після заходу сонця;
  • встановлено пам’ятники засновнику парку, графу Станіславу Потоцькому, та його дружині Софії;
  • радує око найбільший в Україні сад магнолій з ексклюзивними сортами рослин;
  • оновлено центральну алею та доріжки з гранітної бруківки;
  • створено експозицію з елементами бруківки головної алеї, побудованої у 1838 році;
  • відновлено звіринець, заснований Станіславом Потоцьким, де невдовзі поселяться близько 30 видів диких тварин;
  • з’явилися нові громадські вбиральні.

Відкрив оновлену «Софіївку» ініціатор проекту реконструкції та розбудови дендропарку народний депутат України Антон Яценко.

У день святкового відкриття відвідувачі мали змогу поринути в атмосферу кінця ХVIII – початку ХІХ століття. Алеями «Софіївки» прогулювалися актори у костюмах вказаної епохи. Художники парку безкоштовно малювали портрети усіх охочих. А виступ струнного камерного оркестру Kyiv Fantastic Orchestra створював відповідний настрій.

На завершення урочистого заходу біля комплексу водоспадів «Тризуб Посейдона» відбувся концерт народного артиста України, соліста Метрополітен Опера у Нью-Йорку, Маестро Володимира Гришка.

Антон Яценко зазначив, що найближчим часом також будуть завершені роботи з облаштування нової, сучасної «Софіївки», яка матиме вигляд фентезі-парку.

«Радий, що завдяки оновленому дендропарку «Софіївка» Умань стає відомою на всю Україну та за її межами. Далі буде», ― написав народний депутат на своїй сторінці у Facebook.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я