ОТГ Черкащини гостро потребують медиків, бухгалтерів та інспекторів поліції

0
229

Наразі у кожній із 54 об’єднаних територіальних громад Черкаської області та у населених пунктах, що до них входять, створені виїзні робочі місця для прийому та надання послуг представниками обласної служби зайнятості.

Фахівці служби зайнятості постійно підтримують зв’язок з громадами та вивчають кадрові потреби ― самих громад та роботодавців, які функціонують на їх території.

Загалом понад третину вакансій, що надходять до служби зайнятості, становлять вакансії роботодавців, які розташовані на території об’єднаних територіальних громад. Про це йдеться на сайті Черкаського обласного центру зайнятості.

У громадах області існує потреба у робітниках таких професій, як бухгалтери, працівники медичної галузі, фахівці із соціальної роботи, спеціалісти державної служби, інспектори поліції, працівники у сфері надання побутових послуг. Також затребуваними є робітничі професії.

У минулому році роботодавці громад заявляли про потребу в токарях, водіях, слюсарях, машиністах насосних установок, складальниках, монтажниках, слюсарях-сантехніках, мулярах та продавцях.

Слід зазначити, що попит на робочу силу в Черкаській області впродовж останніх років підвищується. Загалом щоденно в обласній базі вакансій налічується близько 1000 вакансій, поданих роботодавцями та більше ніж 500 вакансій, отриманих з інших джерел.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я