Оживи свою реальність: Єдина в Україні галерея доповненої реальності відтепер в Умані

0
286

29 серпня о 14:00 на базі Державного історико-архітектурного заповідника “Стара Умань” відбудеться відкриття галереї.
Про це повідомила депутат Уманської міської ради, помічник народного депутата України Антона Яценка в місті Умань Ірина Плетньова на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Спільно з народним депутатом України, керівником Черкаської обласної та Уманської міської організацій політичної партії …

Опубліковано Ірина Плетньова Пʼятниця, 28 серпня 2020 р.
Оживи свою реальність: Єдина в Україні галерея доповненої реальності відтепер в Умані

Оживи свою реальність!Люблю сучасне мистецтво та нові технології і хочу, щоб Умань розвивалась як інноваційне і…

Опубліковано Ірина Плетньова Четвер, 27 серпня 2020 р.

“Люблю сучасне мистецтво та нові технології і хочу, щоб Умань розвивалась як інноваційне і прогресивне місто. Тому вирішила втілити в життя проєкт по створенню галереї доповненої реальності «УМАНЬARt»” – прокоментувала вона.

Це буде перша галерея в Умані та в Україні, у якій картини оживають на очах у глядача. Саме тут представлені репродукції картин відомих художників, картини за сюжетами мультфільмів.

Лише тут їх можна оживити у своєму смартфоні. Для цього лише необхідно завантажити мобільний додаток «УМАНЬARt». Кожен відвідувач зможе зануритись у сюжет кожної картини та стати прямим учасником паралельної реальності.

Ірина Плетньова переконана, що цей проєкт не тільки збільшить інтерес молоді до сучасного мистецтва, а й популяризуватиме культурно-історичну спадщину Умані. Зокрема, Державний історико-архітектурний заповідник “Стара Умань”, на базі якого працюватиме галерея.

Депутат Уманської міської ради подякувала народному депутату України ,керівнику Черкаської обласної та Уманської міської організацій політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Антону Яценку за те, що він підтримав цей проєкт та продовжує розвивати Умань.

Ірина Плетньова спільно з Антоном Яценком запрошують всіх до першої в Україні галереї доповненої реальності “УМАНЬARt”!

Адреса: вул. Небесної Сотні, 31, ДІАЗ “Стара Умань”, 1 поверх

Графік роботи: З вівторка по неділю, з 10:00 до 20:00;

понеділок-вихідний.

Вхід вільний!

Р.S. Згідно чинного законодавства під час перебування у галереї необхідно дотримуватись протиепідемічних норм, у тому числі:

  • дистанції 1,5 метра;
  • маскового режиму;
  • регулярної дезінфекції рук

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я