Перед Новим роком на Черкащині незаконно зрубали 11 ялинок

0
192

Впродовж грудня на території Черкаської області тривала операція «Новорічна ялинка», яка передбачала запобігання незаконній рубці у хвойних насадженнях. Загалом лісівники спільно з працівниками Національної поліції, Державної екологічної інспекції та громадськістю провели 164 рейди.

Лісові масиви охороняло 83 бригади працівників лісового господарства. Паралельно лісівники чергували на автошляхах, зазначається на сайті Черкаської обласної державної адміністрації.

Перед Новим роком на Черкащині незаконно зрубали 11 ялинок

Крім того, у кожному лісгоспі посилено охоронялися спеціальні ялинкові плантації та хвойні молоді насадження. Там цілодобово чергували працівники державної лісової охорони.

Загалом під час перевірок та рейдів в межах Черкаської області лісівники склали 11 протоколів на нелегальних заготівельників ялинок. Тобто, впродовж грудня на Черкащині було незаконно зрубано усього 11 новорічних ялинок.

«Сума накладених штрафів та збитків складає майже 6 тисяч гривень. Усі кошти порушники сплатили добровільно», ― повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я