Переселенці можуть отримати допомогу по безробіттю за спрощеною процедурою

0
259

З 7 травня почав діяти Закон, згідно якого усім внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та людям на територіях активних бойових дій статус безробітного буде надаватися з першого дня реєстрації в центрі зайнятості та призначатиметься допомога по безробіттю.

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

Що змінилося?

Люди, які не змогли припинити трудові відносини та забрати свою трудову книжку, мають право зареєструватися в якості безробітних за своєю заявою.

Додаткові економічні стимули для роботодавців, які працевлаштовують ВПО, а також допомога від держави для тих ВПО, хто розпочинає власний біснес.

Допомога поширюється тепер на малі підприємства та ФОПи у разі втрати працівниками частини зарплати через зупинення чи скорочення виробництва.

Для роботодавців спрощується можливість отримати або продовжити дію дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства. Виключення – громадяни рф та білорусі, для них потрібно погодження СБУ.

Нагадаємо, на гарячій лінії за номером телефону 0 800 331 834 роботодавці можуть отримати консультації щодо компенсації 6500 грн за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я