Брифінг з питань прибирання снігу: Чи було перешкоджання роботи техніки на Пушкіна

0
892

24 січня відбувся брифінг з питань прибирання міста, а саме уточнено деталі інциденту, що стався на вулиці Пушкіна під час роботи снігоочисної техніки.

Нагадаємо, що 22 січня під час брифінгу міського голови Олександра Цебрія та начальника відділу ЖКГ Віталія Харченка було зазначено, що комунальним службам перешкоджають виконувати роботу  на вулиці Пушкіна. Проте в соціальних мережах уманчани обурились, зазначаючи,що інформація не відповідає дійсності.Брифінг з питань прибирання снігу: Чи було перешкоджання роботи техніки на Пушкіна

Сьогодні начальник відділу ЖКГ Віталій Харченко продемонстрував фотоматеріали,які підтверджують факти перешкоджання роботі снігоочисної техніки .

 

– 20 січня в період з 4 до 5 ранку проти працівників «Каскад-сіті», які є виконавцями замовлення щодо прибирання снігу, невідомими особами, ззовні схожими на паломників-хасидів  вчинялись протиправні дії. Зазначені особи блокували роботу техніки та кидали в неї посторонні предмети. Працівники «Каскад-сіті» відразу звернули за допомогою до керівництва та повідомили про інцидент. Керівництвом було здійснено виклик до уманського відділу поліції. – зазначив Віталій Харченко.

Також начальником відділу ЖКГ була надана роздруківка з мобільного телефону керівника, який викликав поліцію на місце конфлікту.

– Вийшла група людей, вона намагалась нас зупитинити. Розгортаючи вулицю, ця група почала кидатись сніжками. Один був агресивний, виліз на капот, почав бити по капоті, по дзеркалах і в лобове скло.Керівник сказав чекати поліції, але її не було 10-15 хвилин. Тоді керівник сказав відїхати, щоб не було розгортання конфлікту. – розповів працівник «Каскад-сіті» Валентин, який був присутній під час випадку  на вул. Пушкіна.

Брифінг з питань прибирання снігу: Чи було перешкоджання роботи техніки на Пушкіна

Присутній на брифінгу старший інспектор уманського відділу поліції Ірина Вінницька підтвердила, що виклик поліції 20 січня в мікрорайон Пушкіна  був зафіксований та  на місце події відправився патрульний екіпаж для урегулювання ситуації.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я