Перший заступник мера Умані Сергій Клочко віджимає перукарню в уманчан (ВІДЕО)

0
335

В Умані розгорівся новий конфлікт. Уманчани звинувачують у черговому рейдерстві першого заступника міського голови Сергія Клочка. Про це інформує Рідний край.

Як відомо, він віджав комплекс нежитлових будівель тубдиспансеру. Його було продано племіннику Сергія Клочка – Євгенію Коломійцю за ціною 10,3 млн грн, а перепродаж здійснюють за 96 млн грн.

А цього разу він хоче віджати в Умані центральну жіночу перукарню.

9 січня приміщення перукарні було відключено від енергопостачання. Люди залишились без тепла та електроенергії, а головне – без роботи.

13 січня працівники перукарень організували акцію протесту та перекривали проїжджу частину через те, що це приміщення  хоче привласнити перший заступник міського голови Сергій Клочко для своєї тещі Поліщук Анастасії Михайлівни, якій 71 рік.

Невдоволені громадяни  завітали за поясненнями в кабінет до пана Клочка, на що той відповів:

“Справи, які десь там ведуть члени моєї сім`ї, це їх питання” – прокоментував Сергій Клочко. Таким чином, він визнав, що дійсно перукарню привласнила його родина.

З приводу цієї ситуації працівники перукарні звернулися із заявою до поліції.

Будемо спостерігати за розвитком подій та інформувати вас.

Нагадаємо, за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи 27 грудня 2019 року на позачерговій сесії Уманської міської ради було прийнято рішення № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці» щодо нарахування річних премій у розмірі 1,5 млн грн міському голові Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям. Зокрема, річна премія міського голови Олександра Цебрія  – 236 610 грн, а  першого заступника міського голови Сергія Клочка – 199 879 грн.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я