Перший пішов: 20-річний житель Уманщини сяде на лаву підсудних за ухилення від призову

0
598

Уманська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення від призову на строкову військову службу. На лаву підсудних сяде 20-річний призовник, житель Уманщини. Хлопцю загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.

Досудове розслідування встановило, що призовник пройшов військово-лікарську комісію та був визнаний придатним для проходження строкової військової служби. Згодом хлопець отримав повістку для відправлення на збірний пункт Черкаського об’єднаного військового комісаріату та подальшої відправлення у відповідну військову частину для несення строкової військової служби.

Як повідомили в Уманській місцевій прокуратурі, призовник так і не з’явився на збірний пункт у призначений час. Причину неявки він не повідомив ні усно, ні письмово, чим порушив вимоги Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Нещодавно Уманська місцева прокуратура затвердила та скерувала до Уманського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно даного правопорушника за вчинення кримінального правопорушення, що передбачене ст. 335 Кримінального кодексу України (Ухилення від призову на строкову військову службу).

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я