Під список: уманчани записуються в спеціальну книгу на вході до «Софіївки»

0
1996

«Для уманчан та жителів Уманського району вхід до парку «Софіївка» – безкоштовний» – такими заголовками протягом останнього часу  майоріли різноманітні місцеві інтернет- ЗМІ.

Під список: уманчани записуються в спеціальну книгу на вході до «Софіївки»Проте жодне з видань, не повідомило, що на вході до парку уманчан чекатиме «сюрприз» у вигляді спеціально відведеної книги, куди місцеві жителі після пред’явлення документів змушені будуть записати своє прізвище.

Адміністратори «Софіївки» запевняють, що такі заходи вжили для того, щоб фіксувати кількість присутніх в парку уманчан.

 

-Такі заходи діють вже давно, було прийнято рішення фіксувати уманчан, які проходять безкоштовно, оскільки це пов’язано з фінансами: в парку багато людей, а каса парку майже порожня.- розповідає  касир «Софіївки».

Уманчан обурюють такі заходи, оскільки вважають що адміністрація парку порушує статтю 11 Закону України «Про інформацію». В даній статті йдеться, що не  допускаються  збирання,  зберігання,  використання  та  поширення конфіденційної інформації про особу без її  згоди,  крім  випадків,  визначених  законом,  і  лише  в інтересах національної  безпеки,  економічного  добробуту  та  захисту  прав  людини.

До  конфіденційної  інформації  про  фізичну особу належать,  зокрема,
дані про  її  національність,  освіту,  сімейний  стан,  релігійні  переконання,   стан   здоров’я,  а  також  адреса,  дата  і  місце  народження.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я