Підприємиця з Черкащини експортувала цінну деревину до Європи

0
106

Служба безпеки України заблокувала незаконне вивезення оптових партій деревини цінних порід до однієї з європейських країн.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За даними досудового слідства, оборудку організувала приватна підприємиця з Черкащини, яка має меблевий бізнес. Встановлено, що вона уклала контракт на 300 тисяч євро із закордонною компанією на поставку пиломатеріалів листвяних порід дерев. Під виглядом інших видів деревини вона планувала продаж акації, яка в Україні заборонена до експорту.

Лісопродукцію зловмисниця закуповувала у роздріб у місцевих комерсантів. Аби приховати нелегальний експорт жінка вносила до митної документації недостовірні відомості щодо виду деревини.

Підприємиця з Черкащини експортувала цінну деревину до Європи
1

Оперативники спецслужби затримали вантажівку із незаконним товаром під час процедури оформлення вантажу на посту «Черкаси-центральний» Київської митниці ДМС. Під час огляду транспортного засобу правоохоронці виявили вантаж цінних порід, що був прихований під задекларованою деревиною.

Слідчі розпочали провадження за ч. 2 ст. 201-1 КК України. Наразі вирішується питання щодо повідомлення організаторці незаконних трансферів про підозру.

Тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної оборудки.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я