Підрозділи МВС на Уманщині переведуть на посилений режим служби

0
431

З 15 липня підрозділи Міністерства внутрішніх справ перейдуть на посилений режим несення служби. Зокрема, це стосується працівників Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також Державної прикордонної та міграційної служби.

Про це сьогодні 26 червня розповів радник міністра внутрішніх справ, голова координаційного штабу МВС Іван Стойко під час брифінгу щодо роботи правоохоронних органів у період виборчої кампанії.

Іван Стойко наголосив на готовності до будь-яких викликів щодо забезпечення безпеки під час позачергових виборів до Верховної Ради України.

«До 14 липня окружні виборчі комісії отримують бюлетені. Ми розуміємо свою відповідальність у їх супроводі та охороні. Націлюємо наших правоохоронців на ефективність та готовність до будь-яких викликів. Робимо все, щоб удосконалити їхню роботу», ― зазначив Іван Стойко.

У секторі комунікації поліції Черкаської області повідомили, що з 10 червня до 5 липня у регіоні будуть проводитися тактичні навчання для всіх підрозділів системи МВС. Зокрема, відпрацьовуватимуться всі ситуації, які можуть виникнути на виборах.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я