Площі vs Дороги: в Христинівці виділили 2,5 млн гривень на реконструкцію чергової площі

0
617

Досить площ, час витрачати гроші на дороги: з міського бюджету Христинівки виділили 2,5 млн на реконструкцію вже другої площі, яку ініціював народний депутат України Антон Яценко, натомість частина вулиць Христинівки ще досі залишається без асфальту. 

13 вересня 2018 року відбулось засідання сесії Христинівської міської ради. Розглядаючи питання розподілу коштів міського бюджету, які надійшли від пайової участі у розвитку інфраструктури, депутати ухвалили рішення спрямувати 2,5 мільйонів гривень на реконструкцію площі біля будинку культури. Роботи з оновлення площі поблизу Христинівського районного будинку культури розпочалися в липні цього року й триватимуть до кінця 2019 року за ініціативи депутата Верховної Ради, обраного від місцевого округу. Вони повинні фінансуватися з державного бюджету зі співфінансуванням з міським у розмірі одного відсотку.

Проте, на думку свободівців, у місті є важливіші проблеми. Так, виступаючи перед депутатми міської ради, свободівець Євгеній Фіголь зазначив:

«Ми проти необгрунтованого витрачання грошей, на забаганки та піар окремих осіб, оскільки ці кошти належать громаді. Ні у нас, ні, тим більше, в христинівчан ніхто не запитував, варто розпочинати реконструкцію чи ні. Ми вважаємо, що деякі інфраструктурні об’єкти міста більше потребують цих грошей. Зокрема, взагалі без асфальтування в Христинівці досі залишаються вулиці Коцюбинського, Стадіонна, Івасюка, Володимира Олійника, Сергія Попика (загиблі герої московсько-української війни), Турчака, Лесі Українки та інші. Вкрай проблемним є питання водопостачання в районах Поштовий та Дубінка. За ці кошти частину проблемних питань ми могли б вирішити. І спекуляції на цю тему зі сторони політичних діячів вважаємо абсолютно недоречними».

Не зважаючи на зауваги націоналістів, рішення підтримали представники «Аграрної партії», «Відродження», «Радикальної партії Олега Ляшка», «Батьківщини», «Солідарності» та «Єдиного центру».

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я