Поблизу Золотоноші сталася трагедія: двоє дітей залишилися без батьків

0
150

Сімейна трагедія сталася в перший день весни у Антипівці, розташованому поблизу Золотоноші селі.

Про це інформує «Лівобережна».

Цю молоду сім’ю односельці вважали цілком благополучною. 35-річний чоловік Євген, 1986 року народження, перебував на обліку в центрі зайнятості і підробляв таксуванням, 32-річна дружина Наталія 1989 року народження, працювала в Бакаївському інтернаті. Подружжя виховувало двох дітей 8 і 4 років.

Того дня, у понеділок 1 березня, відчергувавши свою нічну зміну, жінка збиралась додому. Чоловік їй подзвонив і запропонував забрати з роботи. Вона відмовилась, сказавши, що сама добереться. Так і вчинила. По прибуттю її додому у хаті між подружжям виникла суперечка. Він стверджував, що йому таке життя надоїло, краще піти й повіситися. Після таких погроз вийшов з хати і попрямував до сараю, звідки вийшов з мотузкою в руках та попрямував до лісопосадки на окраїні села. Вона по мобільнику набрала номер дружини його брата і повідомила про наміри Євгена, а сама кинулась слідом за ним, щоб йому перешкодити. Потім повідомила, що вона його таки догнала під лісопосадкою. Коли родичі перетелефонували на її номер, то він не відповів, абонент був поза зоною досяжності.

Коли родичі прибули на вказане місце, то були вражені побаченим. На сухій гілці, як вона тільки не обломилася, у петлі висів вже неживий чоловік, а внизу під деревом лежала мертва жінка. Односельці кажуть, що то в неї з горя розірвалося серце. Проте прокоментувати те, що сталося, не беруться, кажуть: питайте в їхніх родичів. Крім братової сім’ї, неподалік від них проживають дід з бабою, тобто тесть і теща, Наталчині батьки. Вона в них одиначка, пізня дитина. І хоча вони вже люди поважного віку, обіцяють взяти під свою опіку двох осиротілих внучат.

156063432_1073989439753255_7534289408614314207_o

Начальник Золотоніського районного відділу поліції Олександр Васильович Охріменко так прокоментував цю сімейну драму, від якої жахнулося село. Сталася вона на ґрунті алкоголізму. Чоловік зловживав алкоголем. Бувало, запивав, потім на якийсь час виходив із запою. Того ранку він якраз «врізав» і пішов по мотузку. Жінка по глибокому снігу наздогнала його метрів за 500 від дому на околиці лісопосадки під деревом з наміром відвернути від злого наміру. Там він її задушив, судмедекспертиза причиною її смерті визнала асфіксію, тобто удушення. Розслідуванням цієї драми займається слідство. Порушено кримінальну справу за статтею 115 Кримінального Кодексу України – за навмисне вбивство. Але винуватець вже сам себе покарав. Однак дуже живучий його спільник – клята горілка, на шкоду від якої закривають очі, а вона безборонно руйнує долі і життя.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я