ПОБОРИ ВІД УМАНСЬКОЇ МЕРІЇ: батьки гроші не здали – дітей в садок не взяли

0
946

Міська влада в Умані не забезпечила дитсадки безконтактними термометрами.

Про це на своїй сторінці Facebook написала депутат Уманської міської ради, керівник громадської приймальні Антона Яценка в місті Умань Ірина Плетньова.

Отримую численну кількість звернень від уманчан, зокрема, батьків дітей, стосовно того, що дитсадки міста Умань не…

Опубліковано Ірина Плетньова Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

Вона повідомила, що приймальня отримала численну кількість звернень від уманчан, зокрема, батьків дітей, стосовно цього питання.

Батьки змушені самостійно збирати кошти у розмірі 300-400 грн на те, щоб закупити термометри для дитсадків. В іншому випадку – їхніх дітей не приймуть в дитсадки.

«У той час, як на премії меру Цебрію, його заступникам, секретарям по 200 тис грн кожному знайшлись кошти у міському бюджеті, а на дитсадки – немає. Це вимагання!» – зауважила Ірина Плетньова.

Мабуть, мер Цебрій вирішив відібрати останні гроші у батьків заради власної вигоди.

Ірина Плетньова звернулась діючого мера Умані Олександра Цебрія негайно припинити побори в дитсадках міста і забезпечити в них належні умови для повноцінної роботи дошкільного закладу. Адже діти та їх батьки не повинні терпіти злочинні дії уманської мерії.

Зауваживо, що в Одесі за рахунок міського бюджету вже придбано деззасоби, запас масок для персоналу, санітайзери і безконтактні термометри.

Нагадаємо, міський голова Умані Олександр Цебрій виплатив собі та своїм заступникам премії на майже 1,5 млн грн за так звані високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи.

Фото тематичне

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я