Померла маленька уманчанка, яка після щеплення проти кору опинилась на лікарняному ліжку

0
5719

Семирічна дівчинка, Софія Горенко, яка після отриманої прививки від кору потрапила до лікарні, померла. Про це повідомили  близькі родини.

“Софійка стала янголом. Вибач, дитинко, що не вберегли. Щирі співчуття рідним та близьким. Спочивай з Богом янгелику. Господи! Як батькам пережити втрату єдиної донечки. Немає слів.” –  про це пише у Facebook знайома родини.

– Медики фактично знищили імунітет дочки. Лікували два місяці. А від чого, виходить, не знали. Свою помилку не визнають. Дитячий організм не витримав навантаження. Внутрішні органи почали відмовляти, – казав батько  дівчинки, Юрій Горенко.

Його дочку 7-річну Софію вводили у штучну кому 20 березня. Щодня на лікування дитини витрачались величезні кошти, які небайдужі уманчани змогли зібрати на лікування Софійки.

– Проблеми почалися після щеплення від кору. В кінці січня привели Соню в уманську лікарню на профілактичну вакцинацію. Через кілька днів у неї підвищилася температура, на тілі з’явилися висипання. Медики поставили діагноз ГРВІ, призначили антибіотики. Ретельного обстеження не провели, – продовжує батько,- Соню поклали на стаціонар в обласну лікарню. Призначили інші препарати. Доньці стало краще, і незабаром знову стало погано. Лікарі розводили руками. Мовляв, зробили все від них залежне.

 

Медики оправдовуються, що важкий стан дитини не був пов’язаний зі щепленням.

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я