Понад 500 закладів середньої освіти на Черкащині повернулись до традиційного навчання

0
106

Додаткові обмеження для закладів освіти на Черкащині, що були встановлені на період 8-24 січня, із сьогоднішнього дня втрачають силу. У звичайному режимі із цього понеділка почали працювати 526 закладів загальної середньої освіти – це 98,7 відсотків. 

Про це повідомила заступниця начальниці управління освіти і науки ОДА Оксана Сімушіна, пише Zmi.ck.ua.

В одному ліцеї продовжуються канікули до 26 січня (Черкаський гуманітарно-правовий ліцей Черкаської міської ради); у шістьох  школах будуть продовжувати дистанційне навчання (онлайн) ((Синицька ЗОШ Паланської ТГ Уманського району, 2 ЗЗСО (№4,№7) у м. Умані, Корсунь-Шевченківський фізико-математичний ліцей, КЗ “Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради” та КЗ “Смілянська спеціальна школа Черкаської обласної ради”)); в одній школі (Червонослобідської ТГ (ЗОШ № 2)) – 25 до 29 січня будуть навчатися дистанційно учні 5-8, 10 класів за рішенням педагогічної ради; учні 1-4, 9, 11 класів продовжать навчання у режимі офлайн у школі.

Водночас в Україні буде продовжена дія вже звичних для освітян, учнів та студентів карантинних обмежень. Зокрема, на період продовження карантину буде заборонено відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім дитячих садків, шкіл та закладів позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Також з 25 січня буде заборонено відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти. Окрім того, буде збережено обмеження щодо проведення в закладах освіти масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи або класу та за присутності відвідувачів.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я