Понад 8 тисяч уманських школярів відсвяткували свято останнього дзвінка

0
715

Замість традиційної радянської учнівської форми – білі сорочки та святкові вишиванки: сьогодні у 16 уманських школах відбулось свято останнього дзвоника, яке сповістило про закінчення навчання та початок літніх канікул. Цьогоріч зі шкіл випускаються 432 випускників 11-х класів та ще 756 випускників завершують 9-й клас.  Щоб привітати учнів й вчителів міста із завершенням навчального року, міський голова Олександр Цебрій та начальник відділу освіти Оксана Мельник завітали в Навчально-виховний комплекс №7-колегіум на урочисту лінійку з нагоди свята.

Фото Олександра Цебрій.Олександр Володимирович  сказав своє напутнє слово випускникам, подякував їх наставникам та батькам за виховання молодого, перспективного покоління рідного міста.  Звертаючись до випускників, міський голова наголосив, що останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки.

-Цей день хвилюючий і важливий не лише для юних уманчан, а вчителів і батьків, які навчають та підтримують дітей та вкладають у них свою душу. А для випускників останній дзвоник – символічне прощання зі школою та початок нового етапу в житті.Я бажаю Вам впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, і щоб на вашому шляху було більше добра, справедливості, перемог і здійснених мрій. – підкреслив очільник міста, Олександр Цебрій.

Фото Олександра Цебрій.

На святкових лінійках панувала особлива атмосфера, сповнена гарного настрою, зворушливих моментів й приємних емоцій. Квіти, дитячі посмішки, схвильовані батьки, вчительські настановчі слова й сльози в очах випускників.

В кожній міській школі цього дня також було вручено дипломи, грамоти, сертифікати, спортивні нагороди учням, які протягом навчального року брали участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах та змаганнях.

Фото Олександра Цебрій.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я