Посол Ізраїлю в Україні подякував ізраїльським рятувальникам за роботу в Умані

0
114

3 жовтня посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон на своїй сторінках у соцмережах подякував ізраїльським держслужбовцям за допомогу у забезпеченні безпечного проведення єврейського Нового року Рош-ха-Шана в Умані.

У своєму Twitter посол відзначив 20 поліцейських, 2 вогнеборців та команду ізраїльських міністерств.

Посол Ізраїлю в Україні подякував ізраїльським рятувальникам за роботу в Умані

Також Джоель Ліон подякував міністерству закордонних справ Ізраїлю, Управлінню народонаселення та міграції, рятувальній і пожежній службам та ізраїльській поліції.

Варто зазначити, що у дні святкування Рош-ха-Шана 5780 до рятувальних та медичних служб в Умані звернулося понад 1600 єврейських паломників. Для забезпечення безпеки на території меморіального комплексу та на шляху до нього цілодобово працювали патрульні пункти української поліції та рятувальників.

Довідка.

До складу зведеного загону поліцейських, які у період святкування Рош-ха-Шана несли службу в мікрорайоні паломництва хасидів в Умані, увійшло понад 550 працівників поліції з 12 областей України. До складу зведеного загону Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України входило 117 осіб особового складу та 26 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я