Працівників для мережі магазинів “АТБ” відбирали в Умані

0
1170

ТОВ «АТБ – Маркет» – українська компанія, яка спеціалізується на роздрібній торгівлі та заснована 1993 року в м. Дніпропетровськ. Сьогодні торгівельна мережа «АТБ» налічує понад 900 магазинів в 237 населених пунктах 22 областей  України та продовжує демонструвати найвищі темпи зростання.

Про це повідомляє Уманський МЦЗ. 

— Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення ярмарок та міні-ярмарок вакансій. Саме такі заходи служби зайнятості є дієвими щодо надання допомоги у підборі підходящої роботи громадянам, а роботодавцям – необхідних кадрів», – наголосила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Уманського міського центру зайнятості Тетяна Якимович, під час презентації місцевого роботодавця товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-Маркет. 

Так, днями, за ініціативи міського центру зайнятості для місцевої філії магазину відбувся ярмарок вакансій, на який завітали 25 безробітних громадян. Менеджер з персоналу ТОВ «АТБ-Маркет» Людмила Яриковська розповіла про роботу мережі, актуальні вакансії керівника та заступника керівника магазину, умови праці та зацікавила пошукачів інформацією про заохочення кращих працівників.

— Мережа товариства є одним із найбільших роботодавців, де на цей час працює близько 40 тис. чол. Співробітники, які посідають адміністративні посади, та ті, хто працює безпосередньо у торгівлі, отримали професійну підготовку в навчальних центрах компанії. Націленість на результат, розвиток професійних якостей, дотримання корпоративних норм та високий рівень відповідальності кожного співробітника роблять можливим досягнення місії підприємства – забезпечувати населення України якісними продуктами харчування та непродовольчими товарами першої необхідності за мінімальними цінами, а також гарантувати якість товару за рахунок використання високоефективних технологій і етичного ведення роздрібного бізнесу, – відзначила Людмила Яриковська.

Під час ярмарку вакансій безробітні ознайомилися з діяльністю торгівельної мережі, поспілкувалися з роботодавцем, дізналися більше інформації про бажану професію, а також пройшли співбесіду та залишили свої резюме.

На сьогодні 3 безробітних громадян оформлюють відповідні документи для працевлаштування в магазин.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я