Президент України призначив нову суддю на Уманщині

0
228

23 грудня Президент України Володимир Зеленський призначив нову суддю на Уманщині. Про це йдеться у відповідному Указі на офіційному сайті Глави держави.

На посаду судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області було призначено Білик Ольгу Володимирівну.

Довідково.

Білик Ольга Володимирівна, громадянка України, Указом Президента України від 18 жовтня 2013 року була призначена на посаду судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області строком на п’ять років. Указом Президента України від 16 грудня 2015 року в межах п’ятирічного строку переведена на роботу на посаді судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області.

Повноваження судді Білик Ольги Володимирівни припинилися у жовтні 2018 року у зв’язку із закінченням строку, на який її було призначено.

Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 1 лютого 2018 року було призначено кваліфікаційне оцінювання судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Білик Ольги Володимирівни.

Рішенням колегії Комісії від 7 жовтня 2019 року суддю Уманського міськрайонного суду Черкаської області Білик Ольгу Володимирівну визнано такою, що відповідає займаній посаді. Під час кваліфікаційного оцінювання суддя набрала 746,475 бала.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я