Президент України присвоїв почесне звання аграрію з Уманщини

0
1032

Президент Петро Порошенко вручив нагороди за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня Соборності України.

Відтак почесне звання  «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ» було присвоєно МАЛЬЧЕНКУ Володимиру Петровичу — директорові товариства «Прометей», що на Уманщині.Президент України присвоїв почесне звання аграрію з Уманщини

Мальченко Володимир Петрович має загальний трудовий стаж 41 рік, із липня 1998 року очолює сільськогосподарське  підприємство  ТОВ «Прометей» с. Аполянка Уманського району Черкаської області. В

За час трудової діяльності Володимир Петрович пройшов шлях від робітника до керівника господарства. Має великий досвід роботи в  сільськогосподарській галузі, є безумовним авторитетом як на місцевому, так і на обласному рівні. Він проявляє себе як здібний  організатор виробництва, керівник з новою прогресивною формою мислення, що дозволило за короткий період вивести очолюване ним господарство в ряд найбільш потужних агроформувань району.

Володимир Петрович відзначений за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Уманського району та сільськогосподарське виробництво почесною відзнакою районної ради «За Заслуги перед Уманщиною» та є Почесним громадянином Уманського району.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я