Прямий ефір з міським головою- ВІДЕО

0
564

Чергова година безперервного телефонного спілкування міського голови Умані з мешканцями міста. Ті, хто слухав відповіді Олександра Цебрія на запитання уманчан в режимі он-лайн, переконалися, що 28 березня дзвінки з 12.00 до 13.00 не переривалися ні на мить. Тематика питань – широка й різноманітна, та все ж беззаперечний лідер звернень – дороги.

Не терпиться отримати якісне асфальтне покриття мешканцям багатьом вулиць Умані. І в цьому нічого дивного. Адже із 179 км міських доріг заасфальтовано поки що лише половину. Причина – до цього нікому не було діла впродовж десятків років. Люди довго терпіли незручності, навіть звиклися з ними. Та в 2016 році Умань взялася масштабно ремонтувати дороги, а в багатьох місцях прокладати нові. Це стало можливим завдяки співфінансуванню з місцевого і державного бюджетів.

«Чому в них є, а в нас немає?» – невдоволені уманчани, до яких поки що не дійшла асфальтна цивілізація. Тому й телефонували мерові мешканці вулиць Івана Багряного, Івасюка, Леваневського (район м’ясокомбінату), Олени Теліги, Карпінського, Ганжі, Кооперативної, Матросова, Суворова.  І це не весь перелік. У відповідь Олександр Володимирович не роздавав порожніх обіцянок, оскільки це не в його правилах, а говорив відверто:

– Головне – закумулювати кошти до бюджету. Сподіваємось і в цьому році на фінансування держави, якщо його отримаємо, зможемо полагодити чимало доріг, задовольнити очікування багатьох мешканців. Знаємо, на яких вулицях стан доріг не витримує ніякої критики, туди й спрямуємо перш за все ресурси й техніку. Більше того, відтепер, капітально ремонтуючи вулиці, будемо обов’язково прокладати біля них тротуарні доріжки – це вкрай необхідна зручність для пішоходів. І не якісь вузенькі, а такі, щоб велосипедисти теж могли проїхати – їх у нашому місті чимало.

Кілька питань стосувалися пасажирських перевезень, додзвонювачі висловлювали критику на адресу громадського транспорту.

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я