Пий воду-здавай сесію: уманські студенти пропагують здоровий спосіб життя

0
411

31 травня студенти та викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла тичини взяли участь в акції «Пий воду – здавай сесію», організатором якої виступила Уманська молодіжна громадська організація «Шторм».

Пий воду-здавай сесію:  уманські студенти пропагують здоровий спосіб життяЗахід був проведений з метою пропаганди здорового способу життя та поширення інформації про необхідність вживання саме води, а не солодких газованих напоїв.

Молодь та науково-педагогічні працівники нашого університету охоче долучилися до акції: юнаки та дівчата вчилися визначати добову норму води залежно від маси тіла, усі бажаючі зважувалися та пили воду.

Пий воду-здавай сесію:  уманські студенти пропагують здоровий спосіб життя

Приємно відзначити, що молодіжну громадську організацію «Шторм» очолює випускник Інституту економіки та бізнес-освіти нашого університету Євгеній Земський, а більшість членів цієї організації – студенти УДПУ. Учасники «Шторму» свідомо дотримуються здорового способу життя та пропагують його користь, проводять роз’яснювальну роботу серед молоді. Спонсором акції виступила світова організація ADRA.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я