Рятувальники під час ліквідації пожежі врятували новонароджену дитину та вагітну жінку

0
470

Пожежа сталася у квартирі на другому поверсі 9-ти поверхового житлового будинку на вулиці Горького. Коли на місце події прибув черговий караул місцевої пожежно-рятувальної частини, дим від пожежі заполонив сходову клітину під’їзду та почав заповнювати квартири вище розташованих поверхів. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» інформує речник Управління Державної служби України з НС у Черкаській області Костянтин Проценко.

Найбільша небезпека загрожувала новонародженій дитині у квартирі на четвертому поверсі та вагітній жінці з квартири на 9-му поверсі.

Дитину дівчинку які лише 21 день від народження, рятувальники винесли у безпечне місце у імпровізованому боксі в якому зробили підпором повітря від індивідуального апарату рятівника. Вагітну жінку, рятувальники вивели на вулицю одягнувши на неї спеціальну дихальну маску та надаючи їй психологічне супроводження.

Після евакуації і дитину і вагітну оглянули медики «швидкої», за словами лікарів стан їхнього здоров‘я занепокоєння фахівців не викликає, але для додаткового спостереження, обох евакуйованиїх було доставлено до міської лікарні.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я